روغن شترمرغ مخصوص آسيب‌هاي مفصلي ويتراي
با مجوز رسمي از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي
100 درصد طبيعي 
 
در صورت خريد دو عدد روغن شترمرغ ويتراي ، يک عدد صابون شترمرغ پنج کاره نوبل فرانسه هديه دريافت نماييد.
 
 
خريد روغن شترمرغ تسکين دهنده درد ويتراي


 


شماره تماس : 66896972 - 021


09101008810 - 09372490774


 


 


 

مشخصات اصلي:


نوعروغن موضعي
برندويتراي
حجم60 ميلي ليتر
پروانه بهداشت32/19068
شماره ثبت2175
پروانه صنايع123/30708
سري ساخت32/1735
تاريخ مصرفدارد
کارخانه سازندهپاک آراي آژنگ (رويان پاليز)
کشور سازندهايران - ايوانکي
قيمت درج شده بر روي محصول45000 تومان

 

 


توضيحات محصول:

 
مولکول‌هاي روغن شترمرغ، بسيار شبيه مولکول‌هاي پوست انسان بوده و به همين دليل خيلي سريع جذب پوست مي‌شود. بعلاوه، بدليل وجود مقادير زياد امگا 3 ، 6 و 9 که کار ساخت، ترميم و تقسيم سلول‌ها را در بدن انسان انجام مي‌دهند، اين روغن باعث ترميم مفصل و ايجاد مايع مفصلي شده و به همين دليل باعث کاهش يا از بين رفتن کامل دردهاي مفصلي مي‌شود.روغن شترمرغ از زمان هاي قديم در مصر باستان مورد استفاده قرار مي‌گرفته و مصريان براي درمان دردهاي پا، زانو و مانند آن، از روغن شتر مرغ استفاده مي‌کردند.


لازم به ذکر است روغن شترمرغ ويتراي، منبعي غني از اکسيژن است و به همين دليل در محل مورد استفاده يا صدمه ديده باعث افزايش گردش خون مي‌شود. روغن شترمرغ داراي خواصي جادويي است و تنها روغن ريزمولکولي است که هم در تسکين و مديريت درد، و هم در امداد رساني و بازسازي پوست مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

 


 


اطلاعات تکميلي :


 
روغن شترمرغ داراي مقادير زيادي اسيدهاي چرب امگا 3 ،6 و 9 بوده که کار ساخت، تقسيم و تعمير سلول ها را در بدن انجام مي‌دهند و بدن انسان قادر به ساخت آنها نيست. علاوه بر اين، روغن شترمرغ حاوي اسيدهاي چرب ديگري همانند پالمتيک، استئاريک، هميرريستيک، لوريک، اولئيل، لينولئيک، لينولنيک، آرشيدونيک، پلاميتولئيک هم هست که مسکن بسيار قوي براي دردهاي مفصلي و عضلاني بوده و برطرف کننده هر نوع عارضه مفصلي مي‌باشند.


لازم به ذکر است روغن شترمرغ ويتراي، منبعي غني از اکسيژن است و به همين دليل در محل مورد استفاده يا صدمه ديده، باعث افزايش گردش خون مي‌شود.


 


 


طريقه مصرف :


 
محل عارضه را با آب ولرم و صابون شستشو داده و خشک کنيد. سپس روغن را بر روي موضع درد بماليد و به مدت 10 دقيقه به خوبي ماساژ دهيد. براي اثر بيشتر، مي‌توانيد محل درد را با دستمال ببنديد. براي ترميم و بهبودي مفاصل، استفاده مداوم اين روغن شترمرغ به مدت يک ماه توصيه مي‌شود.


افرادي که از درد در ناحيه مچ دست رنج مي‌برند، نظير کارگران، خياط‌ها و کاربران کامپيوتر که کارهاي تکراري با دست انجام مي‌دهند، يا بيماران مبتلا به رماتيسم، دردهاي کمر و زانو، براي تسکين درد و ترميم مفاصل، روزانه سه مرتبه روغن شترمرغ را به مدت سه دقيقه روي ناحيه درد به خوبي مالش دهند. اثرات تسکيني در طي سه تا هفت روز بسته به شدت درد ظاهر خواهد شد.


ورزشکاران و افرادي که دچار کوفتگي و کشيدگي عضلاني و يا کشيدگي و التهاب تاندوم ها و ليگامنت‌ها شده‌اند، براي تسکين درد روزي دو مرتبه بايد ناحيه درد را به خوبي به مدت پنج دقيقه با روغن شتر مرغ مالش دهند و اين کار را تا حدود يک هفته بطور مداوم ادامه دهند. انجام اين کار در هنگام شب و قبل از خواب، و بستن ناحيه مذکور، باعث تسريع در فرآيند بهبودي خواهد شد. 

نحوه نگهداري محصول :در صورت استفاده ي کم و نگهداري طولاني مدت حتماٌ آن را در يخچال نگهداري نماييد و قبل از مصرف آن را در دماي 25 تا 30 درجه سانتيگراد گذاشته تا به حالت مايع در آيد.

در صورت خريد دو عدد روغن شترمرغ ويتراي ،  يک عدد صابون شترمرغ پنج کاره نوبل فرانسه هديه دريافت نماييد.
 

100sabad.ir
100sabad.com

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Rocko گوسفند Monir ups قيمت پرايد صفر هنر ساخت رزين Regina Chris Nick